Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Vinič stolový bezsemenný rezistentný

Zobrazenie mriežky:
Nie je skladom

Ivanka bezsemenný stolový vinič rezistentný veľký tmavo modrý prostokorenný

(0)
Objednávky (40)

Ivanka je tmavo modrá bezsemenná odroda viniča s veľkými strapcami 700-1500g a bobuľami, vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám. Má dobrú skladov..

Nie je skladom

Kišmiš Citronnyj stolový vinič bezsemenný

(0)
Objednávky (37)

Vinič stolový bezsemenný rezistentný Kišmiš Citronnyj má žlté stredne veľké bobule, vajcovito oválne usporiadané vo veľmi veľkých strapcoch do 1,2kg kónickeho tvaru, šťavnatou dužinou bez semien, neob..

Kišmiš Geliodor stolový vinič rezistentný bezsemenný kontajner C2

(0)
Objednávky (22)

Kišmiš Geliodor je veľmi skorá (100-105 dní, dozrieva začiatkom augusta)) bezsemenná biela stolová odroda s veľmi veľkými strapcami ( 1-2 kg), veľkými bobuľami veľmi príjemnej muškátovej chuti, nepras..

18,00 €

Kišmiš Rebekka stolový vinič bezsemenný kontajner C2

(0)
Objednávky (18)

Vinič stolový bezsemenný rezistentný Kišmiš Rebekka má modré veľké bobule, oválne usporiadané vo veľkých strapcoch 600-1000 g kónickeho tvaru, šťavnatou chrumkavou dužinou bez semien, chuť je veľmi pr..

18,00 €
Nie je skladom

Kišmiš Volodar bezsemenný stolový skorý sladký prostokorenný

(0)
Objednávky (6)

Kišmiš Volodar je nový bezsemenný stolový vinič, veľmi skorý s vysokým obsahom cukru. Žltá odroda viniča s veľkými strapcami 600 -1200g až 2kg, s vysoko cenenými chuťovými vlastnosťami, vysokou mrazuv..

Kodrianka vinič stolový rezistentný bezsemenný kontajner P1,5

(0)
Objednávky (42)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Kodrianka je kontajnerovaný. Patrí medzi moderné odrody, má matné, tmavo modré bobule, sú veľké a rovnako aj strapce (1,5g), tvar bobúl je podlhovasto oválny, chuť..

14,00 €
Nie je skladom

Lakemont (New York) vinič stolový bezsemenný

(0)
Objednávky (18)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný Lakemont (New York) je kontajnerovaný. Má malé, guľaté bobule, sfarbené do zelenožlta, ktoré sú bezsemenné. Šupka je pevná, chrumkavá dužina s jemnou muškátovou ch..

Nie je skladom

Milana stolový vinič rezistentný skorý prostokorenny

(0)
Objednávky (29)

Vinič stolový rezistentný MILANA, novinka s atraktívnymi plodmi a elegantnými strapcami. Bobule sú žlté veľmi veľké, oválne až vajcovité usporiadané vo veľkých cylindricko kónických strapcoch 600-1200..

Muscat Blue vinič stolový rezistentný bezsemenný skorý kontajner P1,5

(0)
Objednávky (11)

Vinič stolový rezistentný bezsemenný  Muscat Blue je kontajnerovaný. Patrí medzi moderné odrody, je bezsemenná odroda s muškátovou arómou. Plody sú modré, veľké, strapce stredne veľké. Dozrieva koncom..

13,00 €
Nie je skladom

New York stolový vinič bezsemenný rezistentný prostokorenný

(0)
Objednávky (23)

Vinič New York je skorá biela bezsemenná odroda stolového viniča s muškátovou harmonickou chuťou, extrémne odolná voči mrazu a hubovým chorobám vďaka čomu je možné úspešné pestovanie tejto odrody až d..

Nie je skladom

Pamjati Dombovskoj univerzálny vinič rezistentný bezsemenný prostokorenný

(0)
Objednávky (46)

PAMJATI DOMBOVSKOJ je super skorá bezsemenná modrá univerzálna odroda viniča s veľkými strapcami až do 1000g a vysokou mrazuvzdornosťou a rezistenciou voči chorobám. Dozrieva v druhej polovici júla. V..

Na dotaz

Polinka vinič stolový bezsemenný rezistentný kontajner C2L / 80-100cm

(0)
Objednávky (5)

Vinič stolový bezsemenný rezistentný POLINKA má modré veľmi veľké bobule, srdcovitého tvaru usporiadané vo veľkých strapcoch 500-900 g kónickeho tvaru vysokej trhovej hodnoty, šťavnatou dužinou bez se..

Zobrazenie 1 až 12 z 35 (3 stránok)