Orech kráľovský šťepený

Orech kráľovský šťepený

Orech kráľovský patrí medzi veľmi známy strom, ktorý rástol skoro v každej záhrade. Orech obsahuje vysoké množstvo bielkovín, tukov a minerálov. Orech je vhodný skôr do teplejších polôh, do -26C, na Slovensku do nadmorskej výšky 800 až 900m. Dôležitý krok je ošetrovanie koruny, pravidelný rez prináša vysoký plodnosť.Potreba výchovného a udržiavacieho rezu, pri ktorom sa odtraňujú konkurenčné výhonky, výhonky z kosterných konárov rastúce kolmo hore, záhusťujúce výhonky a poškodené konáre.

Zobrazenie mriežky:

Apollo orech polopapierak veľký plod prostokorenný 80-350cm

(0)
Objednávky (18)

Orech Apollo má veľký, vajcovitý plod, menšia špička, škrupina je polopapierová a dobre sa uvoľňuje z rubiny plodu. Plod je veľmi dobrej nasladlej chuti, obsahuje viac vody a preto je treba ju po zber..

20,00 €
Nie je skladom

Broadview orech kráľovský menší vzrast kontajnerovaný C10

(0)
Objednávky (4)

Orech kráľovský Broadview patrí medzi nové odrody, ktoré sú hlavne známe pre svoj menší vzrast a vysokú mrazuodolnosť a odolnosť voči chorobám. Je vhodné pestovanie aj vo vyšších polohách a pestovanie..

Jupiter orech kráľovský polopapierak strom

(0)
Objednávky (27)

Orech Jupiter má veľký, širokovajcovitý plod, s nepatrnou špičkou. Škrupina je polopapierová, dobre luskateľná s veľkým jadrom. Chuť je mierne sladká, lahodná a veľmi dobrá na priamy konzum. Odroda má..

25,00 €
Nie je skladom

Lake orech nenáročný samoopelivý prostokorenný 80-200cm

(0)
Objednávky (18)

Orech Lake je nenáročná a kvalitná odroda, má veľké, oválne, so špičkou plody, ktoré sa dobre vylupujú z rubiny. Majú hrubšiu škrupinu, takmer hladká, s veľkým jadrom, slamovo žltá šupka, dobre sa skl..

Nie je skladom

Lange van Lod orech obrovský samoopelivý kontajner C5L

(0)
Objednávky (16)

Orech LANGE VAN LOD má obrovské orechy. Je to novinka z Holandska. Strom je vhodný do menších záhrad s konečnou veľkosťou 5 až 7m. Plody sú obrovské 8-10cm s hmotnosťou 30-40g. Jadro má 10-18g, po vys..

Nie je skladom

Lange Wapper orech obrovský štepený kontajner C5L

(0)
Objednávky (5)

Orech LANGE WAPPER má obrovské plody 8-10cm s hmotnosťou 30-40g. Jadro má 10-18g, po vysušení sa nezmenší, vylupovanie v celku. Chuť je výborná, jemne sladká a ani po vysušení ju nestráca. Škrupina je..

Mars orech polopapierak samoopelivý

(0)
Objednávky (66)

Orech Mars má veľký, širokovajcovitý plod, s výraznou špičkou, škrupina je polopapierová, je sladký veľmi dobrej chuti a svetlohnedej farby. Skladovanie je veľmi dobré, orech nezasychá a nestráca svoj..

bude jeseň 2021

Seifersdorfský orech polopapierak štepený

(0)
Objednávky (9)

Orech Seifersdorfský má veľký guľato- oválny plod, škrupina je polopapierová, takmer hladká, dobre sa oddeľuje od rubiny. Chuť je veľmi dobrá, sladká, plod má slamovožlté zafarbenie. Úroda býva pravid..

25,00 €
Na dotaz

Sychrov orech červený štepený prostokorenný 90-220cm

(0)
Objednávky (24)

Orech Sychrov je obľúbená odroda s červeným zafarbením, oválne sú plody, stredne veľké, polopapierovú škrupinu svetlo hnedú. Chuť je sladká, dozrieva v 2.-3. týždni v septmebri. Strom je odolný voči m..

Na dotaz

Wunder von Monrepos orech neskorý Juglans regia 15L kontajner 160-180 cm

(0)
Objednávky (4)

Orech Wunder von Monrepos patrí medzi najlepšie odrody na európskom trhu, je dobre odolný voči chorobám, samoopelivý, a má neskoré pučanie v období mája. Tým sa vyhýba jarným mrazom. Plody sú veľké (4..

Zobrazenie 1 až 10 z 10 (1 stránok)