Paradajka Rajčiak kolíkový chemicky neošetrený

Paradajka Rajčiak kolíkový chemicky neošetrený

Paradajka Rajčiak kolíkový chemicky neošetrený geneticky nemodifikované osivo. Dodávaná na trh pod názvom Tradičné osivo starkého Joja.

Zobrazenie mriežky:

Balkonzauber rajčiak kríčkový balkónový 0.2g

(0)
Objednávky (34)

RAJČIAK BALKONZAUBER je kríčková drobnoplodá odroda vhodná do črepníkov na balkóny aj do voľnej pôdy. Má slabý vzrast, plody sú malé, guľovité (15 -30g), červenej farby, veľmi chutné. Patrí do skupiny..

0,60 €

Idyll rajčiak kolíkový skorý 0.2g

(0)
Objednávky (24)

RAJČIAK IDYLL je skorá výnosná indeterminantná (kolíková) odroda vhodná na pestovanie na poli. Plod je veľmi malý (15 - 20g), aromatický a veľmi chutný. Tvar je v pozdĺžnom reze okrúhly bez rebrovania..

0,60 €

Jergus F1 rajčiak kolíkový stredne skorý 0,15g

(0)
Objednávky (8)

RAJČIAK KOLÍKOVÝ JERGUS F1  je stredne skorý indeterminantný (kolíkový) hybrid určený na pestovanie v krytých priestoroch a vo voľnej pôde. Plod je mimoriadne veľký (400 - 500 g), má červenú farbu, pl..

1,80 €

Rozabella rajčiak kolíkový býčie srdce 0.3g

(0)
Objednávky (59)

RAJČIAK ROZABELLA je poloskorá vysoká (kolíková) veľmi obľúbená odroda bulharskej produkcie typu býčie srdce, vhodná na poľné pestovanie. Je odolná proti chorobám (tabaková mozaika, verticillium a fus..

1,20 €

San Marzano 3 rajčiak kolíkový 0,4g

(0)
Objednávky (29)

RAJČIAK KOLÍKOVÝ SAN MARZANO 3 je neskorá odroda kolíkového rajčiaka paprikového typu. Plody sú podlhovasté, dužinaté, majú hmotnosť 120 - 150 g, sú pevné, nepraskajú. Odroda je tolerantná voči ochore..

1,20 €
Na sklade

Odissey F1 rajčiak bulharský kolíkový 0,2g

(0)
Objednávky (78)

RAJČIAK BULHARSKÝ KOLÍKOVÝ ODISSEY F1  je poloskorý hybrid, s bohatým výnosom, vhodný na poľné pestovanie, aj na rýchlenie do fóliovníkov a skleníkov, patriaci medzi univerzálne stolové odrody. Plod j..

Zobrazenie 1 až 6 z 6 (1 stránok)