Dule stromky štepené

Dule stromky štepené

Dule alebo ľudový názov gdula, guňa, patrí medzi staré ovocie, ktoré bolo pestované na južnom Slovensku. Je príbuzná jabloniam a hruškám, má veľké žlté plody s intenzívnou voňou. Dozrievajú na jeseň, oberajú sa čo najskôr pred príchodom prvých mrazov. Dule sa konzumujú hlavne za spracovania, za surova sú prakticky nejedlé. Sú výborné na výrobu kompótov, džemov, muštu, ale i vín. 

Zobrazenie mriežky:

Konstantinopeler dula jablková kontajnerovaná C10 podpník Dula

(0)
Objednávky (8)

Dula Konstantinopeler patrí medzi najchutnejšie dule. Má jablkový tvar, trochu nepravidelný  , so žltou šupkou. Plody sú veľké, dužina je biela až žltá, šťavnatá s typickou dulovou  arómou. Zber..

29,00 €

Portugalská dula hrušková rezistentná

(0)
Objednávky (5)

Cydonia oblonga Portugal hrušková, novinka 2016, má veľmi veľké plody, sfarbené do žlto-oranžova a patrí medzi vysoko šťavnaté dule, oproti ostatným. Začína dozrievať skoro, pred ostatnými odrodami. S..

12,00 €

Bereczki hrušková dula jesenná

(0)
Objednávky (9)

Dula Bereczki hrušková patrí medzi úrodne odrody, dozrieva v októbri. Po zbere sa nechávajú 1-2 týždne odležať aby sa zvýšila kvalita chute, neskladujte spolu s jablkami alebo hruškami- môžu príjmuť a..

12,00 €
Nie je skladom

Champion hrušková dula rezistentná

(0)
Objednávky (0)

Dula Cydonia oblonga Champion hrušková má  veľké plody v tvare pripomajúcu guľato-oválnu hrušku. Sfarbenie je jasno žlté, dužina je šťavnatá, stredne pevná, krémovo žltá. Dozrieva začiatkom až v polov..

Dula hrušková štepená podpník dula prostokorenná

(0)
Objednávky (25)

Dula Cydonia oblonga patrí medzi druhy ovocia, ktoré sú hlavne známe pre svoje pestovenie bez chemickej ochrany, čím sa uľahčuje celkové pestovanie. Je hrušková štepená s výškou 80+cm. Je možne bio, e..

10,00 €

Dula hrušková skorá samoopelivá kontajnerovaná C10

(0)
Objednávky (11)

Dula Cydora Robusta hrušková je skorá, samoopelivá, má stredne veľké plody v tvare pripomajúcu guľato-oválnu hrušku. Sfarbenie je jasno žlté, mimoriadne intenzívnej dulovej chuti. Dužina je šťavnatá, ..

32,00 €
Nie je skladom

Muskatnaja dula rezistetntná

(0)
Objednávky (0)

Dula Cydonia oblogna Muskatnaja  má  stredne veľké plody v tvare pripomajúcu guľato-oválnu hrušku. Sfarbenie je jasno žlté, dužina je šťavnatá, stredne pevná, krémovo žltá.  Dule sú rezistentné, vhodn..

Na dotaz

Ronda jablčková dula žltá

(0)
Objednávky (0)

Dula Cydonia oblogna Ronda jablčková má stredne veľké plody, sfarbené do žlta. Kvalitná odroda, ktorá má vysokú a pravidelnú rodivosť. Dule sú rezistentné, vhodné na ekologické, bio pestovanie bez che..

Vranja hrušková dula rezistentná

(0)
Objednávky (15)

Dula Cydonia oblogna Vranja hrušková má veľké plody s vysokým obsahom cukru,sladkej chuti, veľmi vhodná na výrobu brandy. Dule sú rezistentné, vhodné na ekologické, bio pestovanie bez chemickej ochran..

12,00 €
Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)