Liesky štepené veľkoplodé

Liesky štepené veľkoplodé

Lieska je pomerne nenáročná a prispôosobivá, má výbornú chuť a veľa minerálnych vitamínov. Pestuje sa väčšinou v tvare kra, vhodná do teplých polôh, nie je potrebné závetrie. Na pôdu je nenáročná, vhodné aj piesočnato-hlinité pôdy, nevyhovujú jej zamokrené miesta, skôr polohy s miernou vlhkosťou. 

Zobrazenie mriežky:
Nie je skladom

Barcelónska lieska veľkoplodá C5l/ 40-60cm

(0)
Objednávky (7)

Lieska Barcelónska je nenáročná s kvalitnou chuťou. Škrupina je papierová, veľké, guľaté plody. Má silný vzrast, skorý nástup do rodivosti, dozrieva v prvej polovici septembra, jadro vypĺňa celý škrup..

Hallská obrovská lieska úrodná

(0)
Objednávky (68)

Lieska Hallská obrovská má plody veľké,široko kúžeľovité, jadro je veľké s jemnou svetlohnedou šupkou, výrazne sladkastej chuti, bohato a pravidelne rodí, dozrieva koncom septembra, vyžaduje hlinitopi..

9,00 €

Lombardská biela lieska sladky plod

(0)
Objednávky (56)

Lieska Lombardská biela je obľúbená a veľmi kvalitná odroda. Má plody sú stredne veľké, vajcovito splošteného tvaru, jadro je podlhovasté s tenkou svetlohnedou šupkou a sladkej výraznej chuti. Skladná..

9,00 €

Webbova lieska veľkoplodá

(0)
Objednávky (33)

Lieska Webbova má plody stredne veľké, podlhovasto-oválne, jadro je veľké so žltým nádychom a hnedou vráskavou škrupinou, ktorá je stredne hrubá až hrubá. Je výkonná a rodí pravidelne, dozrieva v druh..

9,00 €
Na dotaz

Wunder von Bollweiler lieska C5l /40-60cm

(0)
Objednávky (1)

Lieska Wunder von Bollweiler má veľké plody, podlhovasté 2,5cm, svelto hnedé zafarbenie, veľmi dobrej chuti. Dozrieva od septembra, skladné v dobrých podmienkach až do ferbuára. Je pravidelne rodiaci,..

Zobrazenie 1 až 5 z 5 (1 stránok)