Zemiaky sadbové

Zemiaky sadbové

Sadbové zemiaky ponúkame v širokom sortimente. Ponúkame ich ako klasické alebo ako Mini hľúzy, ktoré sú morené proti pásavke zemiakovej a proti niektorým chorobám. Výber odrôd je dostatočne pestrý pre všetky lokality slovenska vhodných na pestovanie zemiakov. Či už ide o veľmi skoré, stredne skoré a neskoré vhdoné na dlhšie skladovanie.

Zobrazenie mriežky:
Na dotaz

Agáta Sadbové zemiaky veľmi skoré 5 kg

(0)
Objednávky (5)

Veľmi skoré. Odroda sadbových zemiakov Agáta je veľmi skorá odroda so žltou šupkou a svetlo žltou dužinou, hľúzy sú veľké, oválne s plytkými očkami, vysoko úrodná, varný typ AB, vhodná na priamy ko..

Na dotaz

Agria sadbové zemiaky mini hľúzy 1,2kg

(0)
Objednávky (99)

Stredne skoré až poloneskoré, generácia A . Odroda sadbových zemiakov Agria je stredne skoré až stredne neskorá odroda oválnymi veľmi veľkými hľúzami, dužina je tmavo žltá, vysoko úrodná, varný typ..

Na dotaz

Agria sadbové zemiaky stredne skoré 5kg

(0)
Objednávky (118)

Stredne skoré až poloneskoré, generácia A . Odroda sadbových zemiakov Agria je stredne skoré až stredne neskorá odroda oválnymi veľmi veľkými hľúzami, dužina je tmavo žltá, vysoko úrodná, varný typ..

Na dotaz

Alouette sadbové zemiaky veľmi odolné červené 5kg

(0)
Objednávky (17)

Alouette sú stredne skoré zemiaky, dozrievajúce za 75 - 85 dní. Hľúzy sú tvarovo vyrovnané, podlhovasto oválne s červenou šupkou a žltou dužinou, pevného varného typu AB. Vďaka vysokej odolnosti voči ..

Na dotaz

Arizona sadba zemiaky veľmi skoré 5kg

(0)
Objednávky (18)

Veľmi skoré. Generácia A. Arizona odroda zemiakov má veľké oválne hľuzy so svetlo žltou dužinou. Šupka je hladká žltej farby s veľmi plytkými očkami. Arizona je veľmi skorá odroda, vhodná na stredn..

Na dotaz

Babylon zemiaky sadbové stredne skoré žlté 5kg

(0)
Objednávky (20)

Sadbové zemiaky Babylon je dcérska odroda najobľúbenejšej stredne skorej odrody Agria. Má vysokú rezistenciu voči väčšine chorôb zemiakov. Hodí sa aj do oblastí, kde nie je dostatok vlahy. Vysoko úrod..

Na dotaz

Constance sadbové zemiaky skoré tvrdé 5kg

(0)
Objednávky (17)

Skorá. Generácia C1. Balenie 5 kg. Zemiaky Constance je skorá odroda s vysokými úrodami tvarovo i veľkostne vyrovnaných hľúz s hladkou svetlo žltou šupkou, plytkými očkami a svetlo žltou dužinou. V..

Na dotaz

Esmee sadba zemiaky červené morene mini hľúzy 1,2 kg

(0)
Objednávky (38)

Skoré červené. Esmee odroda zemiakov má veľké oválno dlhé hľuzy so žltou dužinou. Šupka je hladká červenej farby s veľmi plytkými očkami. Esmee je skorá odroda, vhodná na stredne dlhé skladovanie. ..

Na dotaz

Manitou sadbové zemiaky červené 5kg

(0)
Objednávky (33)

Červené, stredne skoré až neskoré. Stredne skorá až neskorá odroda, dobre skladovateľná. Hľuzy sú oválne až dlhooválne pravidelné, väčšie. Očká plytké. Možné použiť aj na spracovanie. Šupka je červ..

Na dotaz

Picasso sadbové zemiaky neskoré na skladovanie 5 kg

(0)
Objednávky (188)

Stredne skoré až poloneskoré.  Odroda sadbových zemiakov Picasso je jedna z najznámejších odrôd asi hlavne pre svoju odolnosť na choroby, preto ju v mnohých krajinách využívajú na biologické pestov..

Na dotaz

Ranomi sadbové zemiaky veľmi skoré mini hľúzy 1,2 kg

(0)
Objednávky (22)

VEľMI skorá, generácia A. Ranomi je veľmi skorá odroda zemiakov. Varný typ AB, to znamená že je výborná na šaláty. Tvar je dlho oválny so žltou šupkou a jemnou žltou dužinou výbornej chuti. Skladov..

Riviera super skoré sadbové zemiaky 5 kg

(0)
Objednávky (86)

Super skorá. Generácia A. Odroda sadbových zemiakov Riviera je super skorá odroda, zberať úrodu môžme už za 61 až 70 dní od výsadby. Rodivosť je vysoká. Hľuzy sú veľmi veľké oválneho tvaru. Šupka j..

Zobrazenie 1 až 12 z 40 (4 stránok)