Paradajky divoké a odolné voči plesni

Paradajky divoké a odolné voči plesni

V poslednej dobe sa pestovatelia čoraz častejšie zaujímajú o paradajky divoké. Jedná sa o druh paradajok, ktoré dodnes divo rastú v juhoamerických Andách. Druh Solanum Pimpinellifolium, ktorý sa u nás označuje aj ako paradajka bedrníkolistá či paradajka divoká má celý rad rôznych foriem a pestovateľných odrôd, takže si každý príde na svoje, pričom väčšina z nich sú odolné proti rôznym paradajkovým chorobám. Majú unikátne plody, ktoré sú drobné, rastú na strapcoch po niekoľkých kusoch, majú tenkú šupku a vynikajúcu sladkú chuť. Divoké paradajky sú pomerne nenáročné, pretože sa dajú pestovať v kroch i na opore, nie je nutné vylamovať jednotlivé bočné výhonky a zo semien ich zvládnu vypestovať pokojne aj úplní začiatočníci.

Zobrazenie mriežky:

Artiglio F1 kolíková paradajka rezistentná 100 semien

(0)
Objednávky (2)

Artiglio F1 je kolíková paradajka indeterminantná s dlhou trvanlivosťou určená na zber strapcov alebo aj na zber jednotlivých plodov. Odroda je stredne skorá, so silným rastom, bohato rodiaca s krátky..

15,00 €

Big MamaF1 kolíková paradajka mäsitá výborná 10 semien

(0)
Objednávky (0)

Big Mama F1 sú kolíkové rajčiaky s veľkými, mäsitými plodmi výbornej chuti. Výborné na priamu konzumáciu i na spracovanie - na kečupy alebo omáčky. Obsahujú menej šťavy a tým sú perfektné na sušenie. ..

2,62 €

Cocktail Crush F1 kolíková paradajka odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (36)

Rajčiak COCKTAIL CRUSH F1 je kolíkový hybrid s vysokou odolnosťou proti plesni, alternáriovej škvrnitosti a aj ostatným chorobám na paradajkách. Rastlina má silný rast. Chemické postreky môžete obmedz..

2,40 €

Consuelo F1 kolíková paradajka kokteilová odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (13)

CONSUELO F1 je kolíkový rajčiak s vysokou odolnosťou voči plesni a viacnásobnou rezistenciou voči väčšine chorôb rajčiakov. Veľmi vhodná na vonkajšie pestovanie, ale dobre sa jej darí aj v krytých pri..

2,30 €

Crimson Crush F1 kolíková paradajka odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (17)

Paradajka CRIMSON CRUSH F1 novinka z Anglického šlachtenia je stredne skorý, kolíkový hybrid s vysokou odolnosťou proti plesni a váčšine chorôb rajčiakov. Po 10 rokoch šlachtenia garantuje Crimson Cru..

2,30 €

Intrigo F1 špičková paradajka cherry Profi 100 semien

(0)
Objednávky (4)

Intrigo F1 je špičková cherry paradajka, ktorú môžete priamo oberať po strapcoch. Tvorí veľké plody 25g, s krásnym syto červeným sfarbením, ich tvar je pevný a guľatý. Plody netrpia praskaním. Vhodné ..

16,00 €

Jadelo F1 špičková paradajka veľmi skorá 250 semien

(0)
Objednávky (6)

Jadelo F1 je špičková paradajka, tvorí veľmi skoro atraktívne červené plody s výbornou chuťou. Pestovanie je vhodné jarné a jesenné. Má stredne silný vzrast, strapce sú pravidelné a tvoria rovnaký poč..

51,00 €

Jairo F1 kolíková paradajka rezistentná 250 semien

(0)
Objednávky (0)

Jairo F1 je rajčiak kolíkový indeterminantný s dlhou trvanlivosťou. Odroda je vhodná na strapcový zber ako aj na zber jednotlivých plodov. Váha plodu je 150 gr. Plody sú veľmi rovnomerné, uniformné,  ..

30,40 €

Moly F1 kolíková paradajka rezistentná 100 semien

(0)
Objednávky (2)

Moly F1 je indeterminantný skorý, stále rastúci a vysoko výnosný hybrid paradajok. Rastlina je silného vzrastu s krátkymi internódiami. Jej tmavočervené plody s priemernou hmotnosťou 130-140 gramov us..

25,00 €

Palava F1 kolíková paradajka nepraská odolná 20 semien

(0)
Objednávky (0)

PALAVA F1 je kolíkový rajčiak s pravidelne guľovitými, výrazne pevnými, nepraskajúcimi plodmi s hmotnosťou 140 ─ 160 g. Stredne skorý hybrid na teplé aj studené rýchlenie aj na vonkajší záhon. Plody s..

1,98 €

Pedro F1 kolíková paradajka nepraská odolná 30 semien

(0)
Objednávky (0)

PEDRO F1 je indeterminantná hybridná odroda neskorého kolíkového rajčiaku typu LSL, určená na teplé i studené rýchlenie v skleníkoch aj fóliových krytoch. V teplejších oblastiach ju môžete pestovať aj..

1,98 €

Rubylicious F1 kolíková paradajka cherry odolná plesni 10 semien

(0)
Objednávky (6)

RUBYLICIOUS F1 je väčšia čerešňová cherry paradajka s vysokou odolnosťou k pliesni s výbornou výrazne sladkou chuťou s dostatkom kyselín. Vďaka mäkkej šupke rýchlo mäknú, ale nepraskajú. Kolíkové rast..

2,30 €
Zobrazenie 1 až 12 z 16 (2 stránok)