Krmoviny ďatelinotrávne kŕmne miešanky

Krmoviny ďatelinotrávne kŕmne miešanky

Krmoviny ponúkame v širokom sortimente. Sú to poľné kultúrne rastliny, ktoré človek pestuje najmä na kŕmenie hospodárskych zvierat a zabezpečujú zvieratám kvalitnú výživu. Tak isto sú dôležité aj pre zvyšovanie úrodnosti pôdy a majú aj veľký ekologický význam, pretože po celý rok chránia pôdu pred vodnými a veternými vplyvmi. Pestujeme ich v nížinách aj vo vyšších polohách. Vo všetkých oblastiach majú nezastupiteľnú úlohu v rámci osevných postupov pri zvyšovaní úrodnosti. Ich dôležitosť je často podceňovaná vzhľadom na to, že nie sú finálnym produktom, ale na trhu sa v rozhodujúcej miere realizujú prostredníctvom živočíšnych produktov, mäsa a mlieka.

Zobrazenie mriežky:

Agil Ďatelina lúčna odolna vytrvala 25 kg

(0)
Objednávky (0)

Ďatelina lúčna. Vlastnosti odrody. Ďatelina lúčná Agil je veľmi cenná krmovina, ktorú je možné pestovať na všetkých typoch pôd, dokonca aj na kyslých. Agil je nová diploidná odroda. Vysoko odoln..

248,60 €

Agil Ďatelina lúčna odolna vytrvala 250 g

(0)
Objednávky (24)

Ďatelina lúčna. Vlastnosti odrody. Ďatelina lúčná Agil je veľmi cenná krmovina, ktorú je možné pestovať na všetkých typoch pôd, dokonca aj na kyslých. Agil je nová diploidná odroda. Vysoko odoln..

3,60 €

Alice Ďatelina plazivá Trifolium repens 250g

(0)
Objednávky (53)

Ďatelina plazivá. 250 g. Vlastnosti odrody. Ďatelina plazivá Alice je droda s veľkými listami, vybraná špeciálne za účelom vysokých výnosov a lepšieho spásania vzhľadom na veľkosť listov. Vyznač..

6,50 €

Alice Ďatelina plazivá Trifolium repens 500 g

(0)
Objednávky (1)

Ďatelina plazivá. Vlastnosti odrody. Ďatelina plazivá Alice je droda s veľkými listami, vybraná špeciálne za účelom vysokých výnosov a lepšieho spásania vzhľadom na veľkosť listov. Vyznačuje sa ..

12,50 €

Altaswede Ďatelina lúčna Trifolium pratense 25 kg

(0)
Objednávky (1)

Ďatelina lúčna. Vlastnosti odrody. Altaswede je diploidná odroda ďateliny lúčnej s veľmi dobrým zdravotným stavom, vytrvalosťou a mrazuvzdornosťou. Úroda z prvej kosby je vysoká, 2. kosba je sla..

231,25 €

Angelia Facélia vratičolistá Phacelia 30g

(0)
Objednávky (2)

NOVÉ. Na zelené hnojenie a mnoho ďaľších výhod. 30 g.Vlastnosti odrody. Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. Je rých..

1,80 €

Balo Facélia vratičolistá 500g

(0)
Objednávky (0)

Na zelené hnojenie. 500 g.Vlastnosti odrody. Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. Je rýchlorastúca, vysoko medonosná..

11,00 €

Beta Voroshenger Kŕmna repa Beta vulgaris var. vulgaris 100g

(0)
Objednávky (17)

Červená. 100 g.Vlastnosti odrody.Kŕmna repa Beta Voroshenger má nadzemnú časť buľvy zelenú a podzemnú časť buľvy červenej farby. Buľva je valcovitého tvaru, strednej dĺžky a šírky. Odroda je veľmi úro..

2,05 €

Dia Cirok metlový Sorghum dochna 50g

(0)
Objednávky (40)

NOVÉ. Na výrobu metly.. 50 g.Vlastnosti odrody. Cirok metlový Dia používame na výrobu cirokových metiel.  ..

2,50 €

Facélia vratičolistá Phacelia tanacetifolia 25kg

(0)
Objednávky (0)

Na zelené hnojenie. Ničí háďatka. Medonosná 25 kg.Vlastnosti odrody. Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. Je rýchlor..

355,00 €

Facélia vratičolistá Phacelia tanacetifolia 350g

(0)
Objednávky (7)

Na zelené hnojenie. Ničí háďatka. Medonosná 400 g.Vlastnosti odrody. Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. Je rýchlor..

7,00 €

Facita Facélia vratičolistá 20kg

(0)
Objednávky (0)

Na zelené hnojenie. 20 kg. Medonosná.Vlastnosti odrody. Facélia vratičolistá po latinsky Phacelia tanacetifolia Benth chráni pôdu pred vysýchaním a potláča rozvoj háďatok. Je rýchlorastúca, vysok..

267,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 50 (5 stránok)