Parkové trávne zmesi

Parkové trávne zmesi

V tejto sekcii nájdete špeciálne trávne zmesi od firmy Barenbrug do záhrady, okrasný trávnik pre okolie domu, parky a rekreačné oblasti. Tráva hrá dôležitú úlohu v našom živote. Rastie v našich záhradách a parkoch. Dôležitá je nielen jej aplikácia v praxi, ale aj jej estetika a jej schopnosť čistiť vzduch a vodu. Starostlivo vybraná trávna zmes zvýši potešenie, ktoré získate z Vášho trávnika pre mnoho rokov.

Zobrazenie mriežky:

Bar Power RPR Barenbrug univerzálna široké využitie 1kg

(0)
Objednávky (12)

Bar Power RPR Trávnik s regeneračnou schopnosťou a vyššou toleranciou voči záťaži ! RPR je trávna zmes mätonohu trváceho s horizontálnymi výbežkami, ktorá je mimoriadne silná a regeneračná. RPR je ..

9,60 €

Barenbrug Universal trávne osivo Parková zmes náhrada Barpower RPR 15kg

(0)
Objednávky (0)

CENA JE ORIENTAČNÁ. UNIVERSAL je trávniková zmes na strednú záťaž k rodinným domom i do parkov. Zloženie trávnej zmesi.  DRUH  LATINSKY  POMER %  ODRODA   ..

120,00 €

Barenbrug Universal trávne osivo Parková zmes náhrada Barpower RPR 5kg

(0)
Objednávky (3)

5kg. CENA JE ORIENTAČNÁ. UNIVERSAL je trávniková zmes na strednú záťaž k rodinným domom i do parkov. Zloženie trávnej zmesi.  DRUH  LATINSKY  POMER %  ODRODA ..

42,00 €

Resilient Blue Lawn mimoriadne odolná trávna zmes

(0)
Objednávky (1)

RESILIENT BLUE LAWN trávna zmes od firmy Barenbrug zvláda extrémne klimatické podmienky, vďaka novej technológii Resilient Blue®. Predstavuje ideálne riešenie pre plochy, ktoré sú vystavené pomerne si..

11,50 €

Shadow trávne osivo Barenbrug tieň slnko

(0)
Objednávky (3)

Trávna zmes Shadow ja odolná na slnku aj v tieni, zabraňuje rastu machu, vytvára hustý trávnik. Je to zmes veľmi vhodná na tienisté plochy. Pre trávniky, z ktorých sa možno tešiť dlhé roky a dobrá odo..

9,90 €

Water Saver Barenbrug odolná suchu

(0)
Objednávky (6)

Porazte sucho s trávnou zmesou Water Saver, ktorá potrebuje menej vody! Dlhšie obdobia sucha môžu vážne poškodiť váš trávnik. Riešením tohto problému je Water Saver. Kým iné odrody trávy v takejto ..

9,45 €

Prosoil Barenbrug špeciálna trávna zmes

(0)
Objednávky (1)

Prosoil špeciálna trávna zmes od firmy Barenbrug je najlepšia miešanka pre zakrytie pôdy do vinohradov a ovocných sadov. Má vysokú suchovzdornosť, vytvára súdržnú mačinu, nepotláča vinič ani ovocné st..

9,90 €

Roadside Barenbrug špeciálna trávna zmes 15 kg

(0)
Objednávky (0)

Trávniková zmes Roadside je perfektné osivo pre komunikácie alebo oblasti s vysokou premávkou. Podiel vytrvalých odrôd trávnych semien zaručuje rýchle zazelenanie a minimalizáciu množstva buriny príto..

103,00 €
Nie je skladom

Mow Saver Barenbrug menej kosenia nízky rast

(0)
Objednávky (2)

S trávnou zmesou Mow Saver je časté kosenie minulosťou. Trávna zmes s menším množstvom odrezkov ušetrí Váš čas! Úspech Mow Saver spočíva v nízko rastúcej tráve. Odrody vyšľachtené pre robotické ..

Zobrazenie 1 až 9 z 9 (1 stránok)