Broskyne odrody stromy

Broskyne odrody stromy

Broskyne v nedávnych časoch dosť odrádzali na pestovanie záhradkárov, hlavne veľká náročniosť na ošetrovanie proti kučeravosti listov. Už sa zdá, že sa blýska na lepšie časy príchodom novýc odrôd odolných a až skoro rezistentných na túto nepríjemnú chorobu. Ponúkame ich na predaj už v dosť širokom sortimente.

Aj čo sa týka nových podpníkov, sú oveľa odolnejšie ako tie staré, Či už je to GF 677, Adesoto, St.Julien a iné. Tvarovanie všetkých odrôd broskýň na akomkoľvek podpníku je skoro rovnaké.

Prostokorenné stromky a výpestky baloch predávame neskoro na jeseň (aj keď podľa niektorých je to výhodnejšie na jar, ale keďže prakticky všetky školky vyorávajú na jeseň, z nášho pohľadu je jeseň tiež vhodná) a na jar. Výpestky vysadené v kvetináčoch (kontajnerované) predávame počas celej sezóny.

Zobrazenie mriežky:

Avalon Pride broskyňa odolná podpník adesoto prostokorenná

(0)
Objednávky (59)

Avalon Pride je nová odroda broskyne z USA, ktorá má vysokú odolnosť voči kučeravosti listov broskýň. Dozrieva skoršie, asi koncom júla, ale záleží tiež na stanovišti. Stredne veľké až veľké plody maj..

25,00 €

Flavorcrest broskyňa samoopelivá kontajner C7,5

(0)
Objednávky (0)

Populárna broskyňa Flavorcrest pôvodom z ameriky so žltou dužinou, ktorá ide ľahko od kôstky. Plody dozrievajú koncom júna až začiatkom júla. Plody sú, stredne veľké až veľké s pevnou dužinou a výborn..

28,00 €

Jayhaven broskyňa rezistentná prostokorenná podpník Adesoto

(0)
Objednávky (114)

Broskyňa Jayhaven je žltomäsá odroda broskyne, ktorá sa v odrodových skúškach vo Viedni ukázala ako najhodnotnejšia odroda. Plody má sfarbené do červena. Zreje 1 týždeň po odrode Redhaven, ktorej sa v..

25,00 €

Ornella placatá sendvičová broskyňa prostokorenná podpník Adesoto

(0)
Objednávky (0)

Broskyňa Ornella placatá, sendvičová patrí medzi novinky jesene 2017. Táto odroda má žltú dužinu, plody sú veľké s plnou chuťou...

25,00 €

Princess broskyňa veľkoplodá odolná podpník adesoto prostokorenná

(0)
Objednávky (19)

Broskyňa Princess patrí medzi novinky 2016, je známa pre svoje veľmi veľké plody (200g), sfarbené do červena. Má veľmi dobrú sladkú dužinu (obsah cukru - 120 Brix) s korenistou arómou, sfarebenú do žl..

22,00 €

Red Robin broskyňa odolná podpník Adesoto prostokorenný

(0)
Objednávky (9)

Red Robin je stredne skorá odroda broskyne s dozrievaním koncom júla až začiatkom augusta.  Má krásne sfarbené plody do sýto rubínovo červenej až tmavo rubínovej farby a červenkastou dužinou,šťavnatou..

22,00 €

Redhaven broskyňa chutná pravidelná úroda

(0)
Objednávky (61)

Broskyňa Redhaven má karmínovočervené líčko, stredne veľké až veľké plody. Dužina je žltá, pri kôstke načervenalá, chutná, dobre oddeliteľná od kôstky. Chuť je aromatická, sladko-kyslá. dozrieva začia..

13,00 €

Revita broskyňa neskorá odolná samoopelivá kontajner C7,5

(0)
Objednávky (20)

Broskyňa Revita nová odroda, je odolná voči kučeravosti listov, má bujný vzrast, je vysoko úrodná a pravidelná, uvádzaná ako samoopelivá, ale vhodnejšie je mať opeľovača. Odroda zreje v strede až konc..

32,00 €

Royal Glory broskyňa letná podpník Adesoto prostokorenná

(1)
Objednávky (30)

Broskyňa Royal Glory zreje 2 dni pred Redhavenom a má veľké predpoklady túto odrodu nahradiť. Royal Glory má veľmi veľké plody intenzívne tmavo červenej farby s oranžovou pevnou dužinou, veľmi dobre s..

24,00 €

Spring Crest broskyňa skorá kontajner C7,5

(0)
Objednávky (0)

Broskyňa Spring Crest je skorá, bohato a pravidelne rodiaca odroda, s veľkými a veľmi dobré sladkými plodmi. Plody sú oranžové až červené, veľmi šťavnaté so žltou dužinou. Dozrievajú začiatkom júla, j..

28,00 €
začiatok XI., dopyt mailom

Symphonie broskyňa veľkoplodá odolná prostokorenná podpník Adesoto

(0)
Objednávky (60)

Broskyňa Symphonie je novinka, veľkoplodá odroda ( priemerná hmotnosť plodu 170-200g ) s pevnou dužinou veľmi dobrej aromatickej chuti.  Šupka odrody je prekrytá žiarivo červeným líčkom, kôstka sa dob..

Vinohradnícka broskyňa rezistentná podpník Adesoto prostokorenná

(0)
Objednávky (14)

Odroda broskyne Vinohradnícka ma výnimočnú žltu dužinu s aromatickou chuťou. Dobre oddeliteľná od kôstky. Plody sú sfarbené do červena . Je odolná voči kučeravosti, je možné pestovanie bez chemických ..

22,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 41 (4 stránok)