Hrušky odrody štepené

Hrušky odrody štepené

Obľúbenosť hrušiek pre svoju chuť, skladovateľnosť, malú náchylnosť na vážne choroby neustále narastá. Určite by nemali chýbať v žiadnej záhradke. V ponuke máme široký výber odrôd, rodiacich od júla až do neskorej jesene.

Ponúkame ich na dvoch základných podpníkoch, kde dula je slabšie rastúca ale so skorým a bohatým nástupom do rodivosti vhodných aj do menších záhrad a hruškový semenáč silnejšie rastúci.

Prostokorenné výpestky predávame na jeseň a jar, kontajnerované hrušky v kvetináčoch ponúkame počas celej sezóny.

Zobrazenie mriežky:

Boscova fľaša hruška jesenná žltá prostokorenná podpník hruškový semenáč

(0)
Objednávky (12)

Hruška jesenná Boscova fľaša má žlté stredné až veľké plody fľaškového tvaru, dužina je belavo žltá, jemná, šťavnatá, sladká, výbornej chuti. Odroda je pravidelne a bohato rodiaca, vo vlhkých oblastia..

10,00 €
Nie je skladom

Condo hruška zakrpatená balkónová kontajner C5L

(0)
Objednávky (3)

Naštepená je na podpníku Dula A. Condo je jesenná hurška, ktorá ma pomalý až stredne silný rast, kvet je diploidný, stredne neskorý až neskorý, iba málo chúlostivý voči mrazu. Plody odrody sú stredné ..

Grosdemange hruška zimná prostokorenná

(0)
Objednávky (11)

Hruška Grosdemange je skorá zimná odroda s veľkými plodmi flaškového tvaru s hnedo-červeným líčkom. Dužina je krémová, jemná a veľmi dobre šťavnatá. Výhodou plodov je aj nízka citlivosť voči otlačaniu..

10,00 €

Konferencia hruška jesenná žlto zelená

(0)
Objednávky (32)

Hruška Konferencia patrí medzi najviac pestované hrušky vo svete. Je to jesenná hruška, má žltozelené stredne veľké až veľké pretiahle flaškové plody s typickou hrdzavosťou na povrchu šupky. Dužina je..

10,00 €

Krvavnička hruška letná červená dužina

(0)
Objednávky (23)

Krvavnička alebo nazývana aj Cviklovka, je letná hruška s červeno-rúžovou dužinou po dozretí. Chuť je výborne korenistá a sladká. Malé plody, guľato-oválneho tvaru, sú sfarbené do zeleno-žlta a po doz..

10,00 €
Nie je skladom

Luisa podzimná hruška zakrpatená kontajner C7,5L

(0)
Objednávky (2)

Luisa patrí medzi podzimné odrody s kompaktným vzrastom. Má zeleno žlté plody s aromatickou príchuťou a šťavnatou dužinou. Jej vzrast je pomalý, vytvára pyramidálne koruny s krátkym plodným drevom. Po..

Williamsova hruška letná

(0)
Objednávky (36)

Williamsova je letná hruška, má plody sfarbené do žiarivo žlta so jemným načervenaním. Sú stredné až veľké kúželové/ guľato-oválne plody, dužina je biela, veľmi šťavnatá, výborná aromatická, sladká a ..

10,00 €
Na dotaz

Abate Fetel hruška jesenná

(0)
Objednávky (27)

Hruška Abate Fetel patrí medzi známe a obľúbené jesenné odrody, ktoré nájdete aj v supermarketoch. Plody sú veľmi veľké, flaškového tvaru sfarbené do žlta s hrdzou. Chuť je sladká a lahodne aromatická..

Benita Hruška kríženec

(0)
Objednávky (3)

Hruška Benita je kríženec európskej a ázijskej hrušky Nashi. Hrdzavo škoricové plody sú veľké, veľmi šťavnaté s jemnou dužinou. Pre opelenie potrebuje inú hrušku, vtedy veľmi bohato rodí. Vzrast je st..

Nie je skladom

Bohemica hruška jesenná

(0)
Objednávky (0)

Bohemica je jesenná hruška, odrody sfarbené do žlta s červeným líčkom , stredne veľké typicky hruškovitého tvaru, dužina je stredne pevná, zrnitá, stredne šťavnatá, sladká, chutná. Odroda pravidelne a..

Nie je skladom

Carmen hruška letná podpník dula

(0)
Objednávky (0)

Hruška Carmen patrí medzi nové odrody s aromatickou a šťavnatou chuťou, vhodné na dlhšie skladovanie. Dozrieva koncom júla, má stredne veľké zeleno-žlté plody s červeným líčkom. Dužia je šťavnatá s..

Clappova červená hruška neskoro letná

(0)
Objednávky (0)

Clappova hruška patrí medzi najkvalitnejšie maslovky. Je to neskoro letná až jesenná odroda. Má žltotozelené s červeným líčkom, veľké až veľmi veľké baňaté plody, dužina je žltobiela, rozplývavá, slad..

10,00 €
Zobrazenie 1 až 12 z 33 (3 stránok)