Jadroviny

Jadroviny

Medzi najviac pestované jadroviny patria jablone a hrušky, už menej sa pestujú ázijské hrušky, dule, mišpule, oskoruše, muchovníky, granátovníky, jarabiny, arónie, hlohy a rôzne krížence ako sorbopyrus alebo aj nazývaná hruškojarabina, tzv. Tatárová hruška a veľa ďaľších.

POZOR!!! PROSTOKORENNÉ A BALOVÉ VÝPESTKY SA DAJÚ VYSÁDZAŤ IBA V SKORÝCH JARNÝCH A NESKORÝCH JESENNÝCH MESIACOCH. KONTAJNEROVANÉ SADENICE SA DAJÚ SADIŤ POČAS CELÉHO ROKU.

Zobrazenie mriežky:

Admiral jabloň zimná rezistentná

(0)
Objednávky (77)

Zimná odroda jablone Admirál je rezistentná voči chrastavitosti a odolná voči múčnatke, vhodná do ekologických sadov. Plody sú stredne veľké až veľké sfarbené do tmavo červena, šupka hladká. Dužina je..

17,00 €

Allegro jabloň letná

(0)
Objednávky (29)

Letná jabloň Allegro je rezistentná odroda, múčnatkou netrpí. Vysoká kvalita plodov veľmi  dobrej sladšej chuti bez väčších nárokov na polohu a stanovište, to znamená že je vhodná na  južné, str..

20,00 €
Nie je skladom

Ametyst jabloň letná podpník M26 prostokorenná

(0)
Objednávky (18)

Letná odroda jablone Ametyst atraktívneho vzhľadu z českého šľachtenia. Výhony dobre obrastajú plodonosným drevom, strom vytvára riedke vzdušné koruny nenáročné na rez. Do plodnosti vstupuje veľmi sko..

Nie je skladom

Angold jabloň zimná odolná

(0)
Objednávky (0)

Jabloň zimná Angold má žlté plody s výrazným červeným líčkom, veľké, guľovitokuželovité. Odroda má veľkú úrodnosť, odolná proti chrastavitosti, dužina je veľmi krehká, šťavnatá, sladkokyslá, dozrieva ..

Baya Marisa jabloň červená dužina

(0)
Objednávky (14)

Jabloň jesenná Baya Marisa má stredne veľké jablká s červenou dužinou s veľmi dobrými chuťovými vlastnosťami. Je to prvá jabloň s červenou dužinou, ktorá má velmi dobrú sladkú chuť. Zreje koncom septe..

38,00 €
Nie je skladom

Biogolden jablon zimna kontajnerovaná C5

(0)
Objednávky (1)

Jabloň zimná Biogolden má silný vzrast, bohatú úrodnosť, začína dozrievať v polovici októbra, skladovatelnosť je možná do polovice marca. Má kvalitné, veľké plody sfarbené do žlta s červeným líčkom. D..

Bohemia Gold jabloň zimná podpník M9 prostokorenná

(0)
Objednávky (10)

Jabloň zimná Bohemia Gold  má veľké extra zelenožlté plody, málo náchylná na choroby, vhodná do všetkých pestovateľských poloh, mimoriadnej sladkej a šťavnatej chuti, dozrieva kocnom septembra, sklado..

Nie je skladom

Bohemia jabloň zimná červená podpník M26 prostokorenná

(0)
Objednávky (11)

Jabloň zimná Bohemia má veľké extra červené plody, málo náchylná na choroby, vhodná do stredných poloh, mimoriadnej sladkej a šťavnatej chuti, dozrieva v prvej polovici októbra, skladovateľnosť do pol..

Boscoopske červené Kožovka jabloň zimná podpník M26 prostokorenná

(0)
Objednávky (11)

Jabloň Boscoopske červené KOŽOVKA patrí medzi overené klasické odrody s vysokou kvalitou. Je známa hlavne pre vysokú úrodnosť, veľké plody, dlhé skladovanie a príjemnú korenistú chuť.  Plody sú veľ..

10,00 €
Nie je skladom

Braeburn Fenbra jabloň zimná podpník M9 prostokorenná

(0)
Objednávky (0)

Jabloň zimná BRAEBURN Fenbra je celočervená mutácia Braeburn. Má červené, veľké mierne pretiahnuté plody viac ako Braeburn. Odroda je šťavnatá a veľmi pevná. Plody sú sladké a jemne aromatické. ..

Camspur Red Delicious jabloň zimná

(0)
Objednávky (111)

Jabloň Camspur ( Red Delicious ) je zimná odroda a aj najčastejšie pestovaná odroda na sveta. Plody sú červenej farby, pevnú, šťavnatú dužina a sladkú, aromatickú chuť. Zber je možny už od polovice se..

10,00 €
Nie je skladom

Condo hruška zakrpatená balkónová kontajner C5L

(0)
Objednávky (3)

Naštepená je na podpníku Dula A. Condo je jesenná hurška, ktorá ma pomalý až stredne silný rast, kvet je diploidný, stredne neskorý až neskorý, iba málo chúlostivý voči mrazu. Plody odrody sú stredné ..

Zobrazenie 1 až 12 z 191 (16 stránok)